توضیحاتی در باره ما

 

با توجه به دسترسی های سخت و طاقت فرسا به اقصی نقاط شهر بدلیل وجود ترافیک و محل پارکینگ خودروها، و یا حتی سختی تهیه کالا از سایر شهرهای کشور استفاده از فروشگاه های مجازی امروزه در جهان از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد. فروشگاه مجازی www.mysweethome.ir  در راستای بهبود کیفی و کمی خدمات داخلی ساختمان و دسترسی سریع و آسان خریداران گرامی به حجم عظیمی از کالاها و خدمات تنها با مراجعه به یک فروشگاه ایجاد گردیده است.

فروشگاه مجازی www.mysweethome.ir با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت، افتخار دارد کلیه خدمات داخلی ساختمان را با کیفیت بالا و در زمان مشخص به خریدران گرامی ارایه دهد. کلیه خدمات موجود در این فروشگاه قابل ارایه در مکانهای مسکونی، تجاری، اداری و … می باشند.

نحوه کار بخش خدمات به این صورت می باشد که پس از مراجعه به بخش خدمات و پر کردن فرم درخواست خدمات (راهنما)پس از بررسی فرم توسط کارشناسان فروشگاه، اقدام به تماس و تعیین زمان بازدید و در صورت نیاز طراحی گرافیکی محل شما میگردد، سپس اقدام به تهیه قرارداد با ارایه ریز خدمات و کالاهای مورد نیاز و جزیات کیفی و کمی و زمان بندی دقیق خدمات می گردد، به طوری که کلیه اقدامات به صورت شفاف و قابل مقایسه می باشند.

همچنین فروشگاه سایت با دسته بندی و تنوع بالای کالا، امکان خرید راحت و مقایسه کالا ها را با یکدیگر داراست. در این بخش کالاها با تنوع سایز و رنگ در دسته بندیهای کلی به جزیی موجود می باشند، و زمان تحویل کلیه کالاها مشخص شده اند. در بخش توضیحات، مشخصات مورد نیاز جهت انتخاب کالا درج شده، که در هنگام تحویل کالا به شما، فرم چاپی این مشخصات عینا به رویت شما خواهد رسید، که پس از تطبیق کالا با مشخصات، کالای خریداری شده خود را تحویل خواهید گرفت (راهنما).