قوانین و مقررات

……………………………………………………………………

قوانین و مقررات فروشگاه کالا:

 

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاها از طریق عاملهای مجازی که در بخش توضیحات کالا آورده شده اند، ارایه میشود، و فروشگاه www.mysweethome.ir در قبال گارانتی و خدمات پس از فروش و عدم پاسخ گویی عامل های مجاز هیچگونه مسئولیتی ندارد.
کالاهای بدون گارانتی و خدمات پس از فروش در بخش توضیحات کالا درای زمان گارانتی نمی باشند. و فروشگاه www.mysweethome.ir هیچگونه مسیولیتی در قبال آنها ندارد.

-زمان و شرایط تحویل کالا

در صورتی که ایجاد شرایط ابطال خرید به علت خطای فروشگاه باشد، کلیه وجوه پرداختی خریدار، حداکثر تا پایان اولین روز غیر تعطیل بعد از ابطال خرید به شماره حسابی که ایشان اعلام نموده اند واریز خواهد شد.

در صورت ایجاد شرایط ابطال خرید توسط فروشگاه، تنها شخص خریدار، وکیل یا نماینده قاونی و یا وراث ایشان میتوانند. درخواست عودت وجه نمایند.

در صورتی که شرایط ابطال خرید توسط خریدار صورت بگیرد، مبلغ پرداختی ایشان تا زمان ارسال تقاضای عودت وجه، به صورت قرض الحسنه نزد فروشگاه می ماند.

در صورت ایجاد شرایط ابطال خرید توسط خریدار، تنها شخص خریدار، وکیل یا نماینده قاونی و یا وراث ایشان میتوانند. درخواست عودت وجه نمایند.

در صورتی که شرایط ابطال خرید توسط خریدار صورت بگیرد، کلیه هزینه های ارسال، پس ارسال، هزینه های بارگیری و تخلیه، بیمه، مالیات، انبارداری، مرجوعی و هزینه های جانبی که توسط فروشگاه برای خرید و ابطال خرید نموده است، از مبلغ پرداختی خریدار کسر شده، و مابقی وجه، قابل عودت می باشد.

 

-موارد ابطال شرایط خرید توسط فروشگاه

عدم تحویل به موقع کالا.

تحویل کالایی که با برگه خرید خریدار، مغایرت دارد.

تحویل کالای معیوب یا خراب.

 

-موارد ابطال شرایط خرید توسط خریدار

در صورتی که خریدار به هر دلیلی از تحویل کالا خودداری نماید ( در محل تحویل حضور نداشته باشد، به هماهنگی و تماسهای فروشگاه جواب نداده باشد و … )، و یا شرایط تحویل را مهیا نسازد ( عدم داشتن کارت شناسایی، عدم توانایی فیزیکی برای تحویل کالا و … ) در  این صورت  خرید ایشان تنها تا 3 روز معتبر بوده، و پس از آن باطل میگردد.

در صورتی که خریدار قبل از 3 روز درخواست ارسال مجدد کالا را نماید باید قبل از ارسال، کلیه هزینه های ارسال، پس ارسال، هزینه های بارگیری و تخلیه، بیمه، مالیات، انبارداری و هزینه های جانبی که فروشگاه برای ارسال اول نموده است را پرداخت نماید.

چنانچه مشخصات خریدار، ( آدرس، شماره تماس و …) به طوری صحیح وارد نشده باشد، به صورتی که امکان تماس یا ارسال کالا برای ایشان مقدور نباشد، خرید ایشان به دلیل شرایط ابطال خرید توسط خریدار، باطل می گردد.

-زمان تحویل

کلیه سفارشاتی که تا قبل از ساعت 7:00 عصر (19:00) به ثبت رسیده و دارای  شماره سفارش باشند، طی اولین روز غیر تعطیل در دست اقدام قرار می گیرد.

سفارشاتی که بعد از ساعت 7 عصر (19:00) به ثبت میرسند همراه با سفارشات روز بعد در دست اقدام قرار خواهند گرفت.

زمان ارسال محصولات و طریقه ارسال قبل از ارسال، با خریداران از طریق پیام کوتاه هماهنگ شده و تنها با پاسخ مثبت خریدار برای وی در زمان مقرر ارسال خواهد شد.

مدت زمان تحویل کلیه کالاهای سفارشی در مشخصات کالا درج شده اند.

کالاهایی که زمان تحویل آنها مشخص نشده، طی اولین روز غیر تعطیل پس از در دست اقدام قرار گرفتن، ارسال می گردند.

در صورتی که کالا از زمان مشخص شده تا یک روز بعد (روزهای تعطیل محاسبه نمیشوند)بخریدار تحویل نگردد، خریدار میتواند درخواست خرید را به دلیل شرایط ایجاد ابطال خرید توسط فروشگاه لغو نماید.

زمان تحویل کالا، به خریداران (برای خریداران خارج از شیراز)، زمان ارسال سفارش محاسبه می گردد.

در زمان تحویل کالا، فرم مشخصات کالا به رویت خریدار رسیده، و پس از تطابق کالای سفارشی و کالای تحویلی، خریدار موظف می باشد از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل نموده و نسبت به امضا فرم تحویل کالا اقدام، و کالا را تحویل بگیرد.

تحویل کالا فقط به شخص خریدار با ارایه کارت شناسایی معتبر امکان پذیر است.

پس از تحویل کالا توسط خریدار و امضا فرم تحویل، فروشگاه www.mysweethome.ir هیچگونه مسیولیتی نسبت به کالا ندارد.
در شرایطی که انتقال وجه پرداختی توسط خریدار به درستی انجام نگیرد، و وجه پرداختی وی به حساب فروشگاه وصول نگردد، از نظر فروشگاه، خرید انجام نشده و کالایی برای خریدار ارسال نمی گردد.

 

قوانین و مقررات فروشگاه خدمات:

متقاضیان درخواست خدمات، باید کلیه اطلاعات فرم درخواست خدمات را به درستی و با دقت پر نمایند.
فقط به فرمهای تکمیل شده ترتیب اثر داده می شود.
قید آدرس دقیق و شماره تماس صحیح الزامی می باشد، پیگیری و هماهنگی ها از طریق شماره تماس ثبت شده متقاضی و آدرس وی انجام می پذیرد، بدیهی است در صورت ثبت اطلاعات ناصحیح، تماس و هماهنگی ها لازم با مشکل روبرو خواهد شد، و مسئولیت ان به عهده متقاضی می باشد.
پس از ثبت فرم درخواست خدمات، حداکثر تا 3 روز غیر تعطیل پس از آن از طرف کارشناسان فروشگاه با متقاضی تماس گرفته می شود، در صورت عدم پاسخگویی برای ایشان پیامک ارسال شده و تا زمان تماس متقاضی، بررسی و اقدامات بعدی به صورت معلق در می آید.