کناف

سفارش خدمات

کناف چیست

استفاده از پانل های گچی پوششی در سقف و دیوار های ساختمان چندین سال است که جای روش های سنتی را گرفته. این صفخات دارای هسته گچی بوده و روکش و لبه های آن با کاغذ محکم مخصوص پوشیده شده در ضخامت های مختلفی از 6 میلی متر تا 24 میلی متر بسته به مکان مورد استفاده متفاوت است.

موارد استفاده

سقف یکپارچه

سقف کاملا یکدست و بدون درز از اتصال صفحات روکش دار گچی که به زیرسازهای فولادی متصل می باشد. از مزایای آن می توان به اجرای سریع و آسان و عبور راحت تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و انعطاف معماری بالاو عایق بودن نسبت به حرارت، صوت و رطوبت اشاره نمود.

سقف های کاذب مشبک کناف

سقف های مشبک از سازه های سپری به شکل T و تایل های گچی ساخته می شود. آویزهایی که به سقف متصل گردیده و سپس تایل های گچی درون این شبکه ها قرار می گیرند. نصب سریع و آسان و دسترسی به فضای قسمت پشت سقف کاذب و تعمیر و نگه داری آسان  تاسسیات عبور داده شده از پشت آن از جمله ویژگی های این ساختار می باشد.

دیوارهای پوششی

صفحات روکش دار گچی بر روی سازه های فولادی پیچ می شوند که می تواند هم به صورت مستقل و هم متصل به دیوار اجرا شود. فاصله آزاد میان صفحات روکش دار فضایی مناسب جهت عایق کردن و یا عبور تاسیسات می باشد. نصب راحت و انعطاف پذیری بالای این سازه کمک زیادی به اجرای فضای دلخواه و همچنین بر طرف کردن معایبی از جمله ناشاقول بودن دیوارهای قبلی می کند.

دیوارهای مقاوم در برابر حریق

این نوع دیوار به عنوان سدی در مقابل حریق عمل می کند و در شرایطی که در یک سمت دیوار کانون آتش حرارت بسیار بالا وجود دارد طرف دیگر آن از اندازه ی محدودی تجاوز نمی کند. از سیستم های حفاظت ساختمان در برابر حریق جهت حفظ تیرها و ستون ها و سایر اعضای سازه های فولادی و همچنین پوشش داکت ها و کانال های تاسیساتی در برابر آتش تا (180 دقیقه) استفاده می شود.

تایل گچی

تایل های گچی در دو نوع ساده و آکوستیک و در اندازه 60*60 عرضه می گردد. تایل های گچی ساده عایق صوتی نمی باشد.تایل های گچی در دو نوع روکش دار و بدون روکش عرضه می گردد. تایل های با روکش احتیاج به رنگ آمیزی ندارد. روکش آلمینیومی پشت تایل محافظ خوبی در جاهایی که احتمال ریزش آب است می باشد. همچنین مورد مناسبی برای استفاده در مکان های شرجی می باشند.

سفارش خدمات